Náhradní díly na nákladní automobily, návěsy, vleky a autobusy

Skarab s.r.o. - již od roku 1994, tedy více než 20let, zajišťujeme náhradní díly, pneumatiky a příslušenství na nákladní vozy.

Dlouhou dobu patříme ke špičce prodejců náhradních dílů v České Republice s dosahem do všech krajů i okolních zemí (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Německo,...).

Disponujeme
největšími
skladovými zásobami
na Tatru

Díly
přímo
z Itálie

Většina dílů skladem
nebo do druhého dne

Rychlý a výhodný nákup
originálních náhradních dílů

Bezkonkurenční ceny
aftermarketových dílů

Široká nabídka
výfukových systémů

Bohatý výběr
náhradních dílů


Součástí firmy jsou obrovské sklady (cca 8800m2) s více než 50 000 zaskladněnými položkami na všechny typy nákladních vozů, návěsů a přívěsů jezdících na českých silnicích. Dalších více než 35 000 položek lze objednat v e-shopu.
V areálu firmy se nachází servis a pneuservis nákladních vozů s 6 stáními, ruční tlaková myčka na nákladní vozy, autobusy a osobní auta, servis pro osobní a dodávkové vozy s 3 stáními a také dílny na opravu topení, startérů, alternátorů, dílů brzdové a vzduchové soustavy.

Opravy provádíme po kontrole vozů značkovými testery Wabco, další službou je ověřování analogových i digitálních tachografů.

Ve středisku kovovýroby vyrábíme náhradní díly pro nákladní vozy TATRA, DAF a MAN - např. čepy, šrouby, podložky, kroužky náprav, vidlice, pouzdra a také zajišťujeme výrobu kovových dílů pro externí zákazníky dle jejich požadavků. Doplňkem výrobní činnosti je dílna na normování a opravy tlakových hadic, s možností návrhu a řešení i složitějších hydraulických rozvodů.

Z úplně jiného soudku jsou další činnosti Skarabu:

  • Restaurace U Čápa
  • Infocentrum pro turisty a cyklisty
  • Vinopivotéka U Čápa
  • Armyshop

Nabízíme možnost vybrat si z více než 4500 položek autopříslušenství pro náhradní i osobní auta, potřeby a hobby věci pro řidiče truckery, autochemii a provozní náplně, obaly, kartony a uchycení nákladů i techniku do aut - vysílačky, navigace Garmin, autokamery, autorádia. V sortimentu je i velké množství vybavení pro vaši dílnu, garáž, či potřeby pro dům a zahradu.

Od roku 2015 prodáváme i ucelený sortiment pracovních oděvů, obuvi a pracovních pomůcek - to vše najdete v naší jedinečné samoobslužné prodejně na ploše 400m2.

Novinky

Provoz Skarabu během nouzového stavu
16.03.2020

Vážení zákazníci, z důvodu vyhlášení nouzového stavu vládou ČR z 14. 3. 2020: Velkoobchodní prodej je zachován ve standartní formě pro fyzické a právnické osoby s IČ na prodejně ND v areálu firmy s výjimkou soboty, kdy je nově zavřeno. E-shop je plně v provozu. Rozvoz ...

Více

Originál světlomety na Tatry
15.01.2020

Speciální nabídka: Světlomet přední Halogen asymetrický 9416.47D 160 TATRA / 443311722103 Parabola Euro III AS.1A6 003939-107 TATRA / 443400323000   ...

Více

PF2020
13.12.2019

  Vážení zákazníci a příznivci. Dovolujeme si Vám připomenout, že máte poslední příležitost v letošním roce nakoupit a zařídit vše potřebné v naší firmě. Posledními běžnými pracovními dny v tomto roce je pátek a sobota 20. a 21. prosince . V neděli 22.12. se naše ...

Více

Novinka sortimentu: Kryty kol a kryty a indikátory matic
24.10.2019

Nově jsme naskladnili a rozšířili sortiment kvalitních nerez krytů kol na nákladní automobily, a to v rozměrech 17,5 , 19,5 a především 22,5, různých tvarů, barev a počtů děr včetně držáku a šroubováku v sadě. Tento sortiment rovněž doprovází nová nabídka plastových a nerez krytek ...

Více

LED osvětlení Horpol
21.10.2019

Nově máme v nabídce vysoce kvalitní diodové osvětlení kabiny, brzdové, poziční a kombinované LED zadní svítilny od výrobce HORPOL, s napětím 12/24V. Tato společnost se už více než 40 let zaměřuje na osvětlovací systém pro nákladní automobily, dodávkové automobily, autobusy, přívěsy, ...

Více

Sortiment zboží podle značky
Zobrazit podle kategorie