Tlumiče výfuku a palivové nádrže Motokov

Kompletní ceník ke stažení - přihlaste se pro zohlednění velkoobchodních cen.

Tradiční značka MOTOKOV nyní přichází na trh se dvěma skupinama nových výrobků. K už vyráběné skupině výfukových trubek a koncovek je nyní poprvé vyrobena první série dílů ze skupiny tlumičů výfuku, a to pět nejpoužívanějších typů na vozy TATRA. Sortiment a ceny najdete v přiloženém ceníku.
Tyto tlumiče výfuku jsou vyrobeny z pohliníkovaného ocelového plechu pro lisování za studena, což zaručuje jejich vysokou odolnost proti korozi. Jsou vyrobeny kombinací technologií svařování a krimpování. Tím bylo dosaženo snížení celkové hmotnosti výfuků.
Tlumiče výfuků jsou konstruovány jako dvouplášťové a splňují náročné kvalitativní i ekologická kritéria.
Tlumiče samozřejmě prošly několikaměsíčními zátěžovými zkouškami v reálném provozu přímo na vozidlech a svou kvalitou plně nahrazují originály.

Další novou skupinou značky MOTOKOV je řada palivových nádrží pro nákladní vozy o objemu 220 l, 240 l a 320 l. V první fázi jsou vyrobeny dva druhy nádrží na vozy TATRA EURO (najdete je taky v přiloženém ceníku) a další budou přibývat v nejbližších týdnech.
Nádrže jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu a opatřeny nátěrovou hmotou fy AKZONOBEL. Tyto palivové nádrže plně vyhovují požadavkům našich zákazníků na vysokou kvalitu provedení dílů a to jak v oblasti použitých materiálů, tak i jejich zpracováním.
Na přání dodáváme k palivovým nádržím sací trubky i upínací pásy z vlastní výroby.
Rovněž palivové nádrže prošly několikaměsíčními zátěžovými zkouškami v reálném provozu přímo na vozidlech a plně nahrazují originály jak kvalitou, tak i rozměry.


Sortiment zboží podle značky
Zobrazit podle kategorie