3. února 2023

11:00

Nabídka práce: Skladník / řidič

3. února 2023, 11:00 | Pro dlouhodobou spolupráci hledáme šikovného a pracovitého kolegu na pozici skladníka - řidiče.

Skarab, s.r.o. je stabilní rodinná firma, která zaujímá vedoucí místo v oblasti zajišťování oprav a dodávek náhradních dílů na nákladní vozy tuzemských i zahraničních značek již od roku 1994.

Pracovní náplň:

  • Práce skladníka bude vykonávána v hlavních skladech firmy Skarab, s.r.o., 9. května 1162, 742 58 Příbor
  • Příjem a výdej materiálu ze skladu
  • Zodpovědnost za kvalitu balení a expedice
  • Rozvoz zboží našim obchodním partnerům dodávkami do 3,5 tun
  • Údržba pořádku ve skladu
  • Další související činnosti

Požadujeme:

  • Platný řidičský průkaz skupiny B
  • Základy práce na PC
  • Řidičský průkaz na VZV výhodou
  • Zkušenosti na stejné pozici výhodou
  • Fyzickou zdatnost, spolehlivost, samostatnost, zručnost, loajalitu k firmě

Nabízíme práci na HPP na dobu neurčitou s možností nástupu ihned, 5 týdnů dovolené, proplácení přesčasů, práci v přátelském kolektivu, férové jednání. Nástupní plat během 3 měsíční zkušební doby 24.000,- hrubého.

Kontakt tel. 602 715 639, 608 150 936 nebo e.mail: skarab@skarab.cz, a.kovac@skarab.cz