Skarabinfo

Našim obchodním partnerům pravidelně zasíláme aktuální informace o výprodejových akcích, slevách a mimořádných novinkách.

  • aktualní ceníky s Vašimi cenami k nahlédnutí zde.

Skarabinfo 2022 - 6

Výprodej náhradních dílů vyrobených ve firmách Tanax a AVC s dodatečnými slevami dle odběru zboží. Dále jsme připravili rozšíření sortimentu v podobě skladových zásob tyčí řízení, spojovacích tyčí a kulových čepů pro eurovozy. Autokosmetika a autochemie značky K2 a gumové díly bulharské výroby pro české vozy.

Skarabinfo 2022 - 5

Ceník slovenských mailerů pro nákladní vozy Tatra a jejich příslušenství, brzdové kotouče a bubny pro eurovozy, tlumiče výfuku a palivové nádrže Tatra a víčka nádrží, rukojeti a kliky dveří.

Skarabinfo 2022 - 4

Nejnovější dovozy náhradních dílů pro Eurovozy, čepy a šrouby Motokov, silikonové hadice a reflexní značení.

Skarabinfo 2022 - 3

Sortiment kovodílů s ozubením Motokov z kooperační výroby, nejnovější dovozy náhradních dílů Tatra, víčka nádrží, rukojetí a kliky dveří a nejnovější military kolekce Mil - Tec.

Skarabinfo 2022 - 2

Nově naskladněné náhradní díly na nákladní vozy Tatra, díly vzduchové a brzdové soustavy od firem SORL a EBS, lepidla, tmely, maziva a další chemické přípravky pro automotive značky Technicqll, akrylátová gufera Tatra a kompletní stěrače pro nákladní vozy Tatra Motokov.

Skarabinfo 2022 - 1

Široký sortiment autopříslušenství, vybavení dílny i garáže, výrobu firmy Skarab a skupiny Motokov za rok 2022 a novinky sortimentu od české společnosti Tesla, a to autožárovky, běžné bytové žárovky a baterie.

Skarabinfo z 24.11.2021

Skarabinfo z 24.11. 2022 nabídlo: ozubení, setrvačníky a soukolí Tatra značky Motokov, duše a límce pro kola nákladních vozů, kompletní nabídku provozních kapalin včetně močoviny ad blue a hadicovinu Motokov + PA trubky Simerg.

screenshot-2022-01-18-at-12-50-21-pf-2022.png