Náhradní díly na zahraniční nákladní vozy

Od roku 2004 jsme rozšířili původní prodej náhradních dílů na české nákladní vozy o sortiment náhradních dílů pro vozy zahraniční výroby MAN, DAF, MERCEDES, IVECO, RENAULT, SCANIA, VOLVO, návěsů, přívěsů a vleků a všech druhů příslušenství, potřeb a doplňků.
V našem sortimentu naleznete náhradní díly brzdové soustavy, náprav a podvozku, řízení, pérování, motoru a jeho příslušenství, filtry, díly spojky a převodovky, autoelektro, díly karoserie, světla, pneumatiky, disky, hydrauliky, díly nástaveb, provozní náplně, prostě vše co je potřeba pro opravu Vašeho vozu.

Eurovozy

Postupným vývojem a především na základě poptávky a přání našich zákazníků jsme naskladnili širokou škálu dílů a komponentů, a to jak běžné spotřeby, tak nejvíce se prodejně opakujících dílů.
Máme smluvní dohody s mnohými českými a slovenskými dodavateli, ale i dodavateli z Itálie, Německa, Polska, Španělska, Bulharska a Asie, rovněž spolupracujeme s desítkami přímých dovozců z Česka a výrobců ze zahraničí z celého světa. Jsme tedy připraveni denně čelit jak konkrétním požadavkům každého dopravce, opraváře či prodejce, tak i větším objemům pro složitější organizace. Pokud i přesto nějaký díl není skladem, zpravidla jej zajistíme ihned do druhého dne.
Jelikož vlastníme všechny katalogy a příslušné softwarové programy na tyto nákladní vozy, bude vám vždy stačit jen číslo VIN vašeho vozu a my vám díl dohledáme a uděláme kompletní cenovou nabídku jak originálního, tak aftermarketového dílu.