20. července 2023

07:10

Skarabinfo 2023 - 4

20. července 2023, 07:10 | Tentokrát jsme si pro Vás ve Skarabinfu připravili disková kola Bronvel na české vozy, ohýbané a vinuté pružiny na české nákladní vozy, sady rychlospojek a maskáčové upínací pásy Motokov.

Disková kola Bronvel

Disková kola Bronvel na nákladní vozy.

Naše kola Bronvel jsou k dispozici v různých velikostech a stylech, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Jsou ideální pro nákladní automobily různých typů, včetně těch s vysokou nosností a nákladovou kapacitou.

Diskova kola

Vinuté a ohýbané pružiny na české nákladní vozy

Pružiny vinuté i ohýbané na české nákladní vozy, zejména pak kopřivnické Tatry.

PRUŽINY

Sady rychlospojek

Rychlospojky v praktických sadách včetně příslušenství. Plastové rychlospojky jsou lehké, odolné a odolné vůči korozi, což je dělá vhodnými pro různé prostředí. Existuje různé typy rychlospojek, které se liší ve velikosti, průměru, tlakové odolnosti a použití. Při výběru správné sady rychlospojek je důležité zohlednit požadované parametry a aplikaci, ve které budou použity.

SADY RYCHLOSPOJEK

Maskáčové upínací pásy

Společnost ZNL nabízí širokou škálu ložisek, která zahrnuje jednořadá kuličková ložiska, válečková ložiska, kuželíková ložiska, soudečková ložiska, kluzná ložiska a mnoho dalších. Díky tomu je ZNL schopen pokrýt potřeby různých průmyslových odvětví a aplikací.

MASKÁČOVÉ UPÍNACÍ PÁSY