20. května 2020

13:23

Tlumiče výfuku a palivové nádrže Motokov

20. května 2020, 13:23 | Tradiční značka MOTOKOV nyní přichází na trh se dvěma skupinama nových výrobků. K už vyráběné skupině výfukových trubek a koncovek je nyní poprvé vyrobena první série dílů ze skupiny tlumičů výfuku, a to pět nejpoužívanějších typů na vozy TATRA.

Ceník ke stažení

Tradiční značka MOTOKOV nyní přichází na trh se dvěma skupinama nových výrobků. K už vyráběné skupině výfukových trubek a koncovek je nyní poprvé vyrobena první série dílů ze skupiny tlumičů výfuku, a to pět nejpoužívanějších typů na vozy TATRA. Sortiment a ceny najdete v přiloženém ceníku. Tyto tlumiče výfuku jsou vyrobeny z pohliníkovaného ocelového plechu pro lisování za studena, což zaručuje jejich vysokou odolnost proti korozi. Jsou vyrobeny kombinací technologií svařování a krimpování. Tím bylo dosaženo snížení celkové hmotnosti výfuků. Tlumiče výfuků jsou konstruovány jako dvouplášťové a splňují náročné kvalitativní i ekologická kritéria. Tlumiče samozřejmě prošly několikaměsíčními zátěžovými zkouškami v reálném provozu přímo na vozidlech a svou kvalitou plně nahrazují originály.

Další novou skupinou značky MOTOKOV je řada palivových nádrží pro nákladní vozy o objemu 220 l, 240 l a 320 l. V první fázi jsou vyrobeny dva druhy nádrží na vozy TATRA EURO (najdete je taky v přiloženém ceníku) a další budou přibývat v nejbližších týdnech. Nádrže jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu a opatřeny nátěrovou hmotou fy AKZONOBEL. Tyto palivové nádrže plně vyhovují požadavkům našich zákazníků na vysokou kvalitu provedení dílů a to jak v oblasti použitých materiálů, tak i jejich zpracováním. Na přání dodáváme k palivovým nádržím sací trubky i upínací pásy z vlastní výroby. Rovněž palivové nádrže prošly několikaměsíčními zátěžovými zkouškami v reálném provozu přímo na vozidlech a plně nahrazují originály jak kvalitou, tak i rozměry.