Skarabinfo

Našim obchodním partnerům pravidelně zasíláme aktuální informace o výprodejových akcích, slevách a mimořádných novinkách.

  • aktualní ceníky s Vašimi cenami k nahlédnutí zde.

Skarabinfo 2023 - 6

V šestém skarabinfu roku 2023 nabízíme bowdeny, náhony a cablecrafty osvědčeného výrobce Linmot, pracovní osvětlení, LifePo4 akumulátory perfektium a díly karoserií a kabin na eurotrucky.

Skarabinfo 2023 - 5

V pátem letošním Skarabinfu nabízíme vzduchojemy na nákladní vozidla evropské provenience, dále pak ozubení, setrvačníky a soukolí na nákladní vozy Tatra, EV ventily vyrobené ve společnosti Mesit, stěrače ve variantách pro nákladní vozy a LED osvětlení z nabídky polského výrobce Kamar.

Skarabinfo 2023 - 4

V tomto Skarabinfu nabízíme disková kola Bronvel, vinuté a ohýbané pružiny na české nákladní vozy, sady rychlospojek a maskáčové upínací pásy.

Skarabinfo 2023 - 3

V tomto Skarabinfu nabízíme silikonové hadice značky Motokov, vybavení pro letní cestování, válečky a posilovače spojky Tatra a ložiska značky ZNL.

Skarabinfo 2023 - 2

V druhém newsletteru nabízíme brzdové válce na české vozy, návěsy a přívěsy, filtry Exmot na české nákladní vozy, pouzdra, vložky a příložky značky Motokov a mazničky, mazací lisy, vazelíny a příslušenství.

Skarabinfo 2023 - 1

V tomto skarabinfu nabízíme palivové nádrže pro Eurotrucky, pracovní LED osvětlení pro nákladní, užitkové či terénní vozy, potahy na sedadla Eurotrucků a Kroužky nábojů a matice Motokov na Tatry

Skarabinfo 2022 - 7

V tomto skarabinfu nabízíme náhradní díly vyrobené ve Skarabu a skupině Motokov v druhé polovině roku 2022, ceník tlumičů výfuků a nádrží Tatra značky Motokov, kompletní sortiment reflexního značení nákladních vozů a tlumiče pérování Motokov pro nákladní vozy české provenience.

Skarabinfo 2022 - 6

Výprodej náhradních dílů vyrobených ve firmách Tanax a AVC s dodatečnými slevami dle odběru zboží. Dále jsme připravili rozšíření sortimentu v podobě skladových zásob tyčí řízení, spojovacích tyčí a kulových čepů pro eurovozy. Autokosmetika a autochemie značky K2 a gumové díly bulharské výroby pro české vozy.

Skarabinfo 2022 - 5

Ceník slovenských mailerů pro nákladní vozy Tatra a jejich příslušenství, brzdové kotouče a bubny pro eurovozy, tlumiče výfuku a palivové nádrže Tatra a víčka nádrží, rukojeti a kliky dveří.

Skarabinfo 2022 - 4

Nejnovější dovozy náhradních dílů pro Eurovozy, čepy a šrouby Motokov, silikonové hadice a reflexní značení.

Skarabinfo 2022 - 3

Sortiment kovodílů s ozubením Motokov z kooperační výroby, nejnovější dovozy náhradních dílů Tatra, víčka nádrží, rukojetí a kliky dveří a nejnovější military kolekce Mil - Tec.

Skarabinfo 2022 - 2

Nově naskladněné náhradní díly na nákladní vozy Tatra, díly vzduchové a brzdové soustavy od firem SORL a EBS, lepidla, tmely, maziva a další chemické přípravky pro automotive značky Technicqll, akrylátová gufera Tatra a kompletní stěrače pro nákladní vozy Tatra Motokov.

Skarabinfo 2022 - 1

Široký sortiment autopříslušenství, vybavení dílny i garáže, výrobu firmy Skarab a skupiny Motokov za rok 2022 a novinky sortimentu od české společnosti Tesla, a to autožárovky, běžné bytové žárovky a baterie.